Letní tábor 2024

RS Svatý Štěpán

Každoročně vámi oblíbený letní tábor pod hlavičkou Táborujeme.cz je zpět! Tentokrát na téma Trosečníka na kouzelném ostrově. Jedete s námi?

A TEĎ POZORNĚ

Informace k táboru 2024

Vážení zájemci o letní tábor,

Mockrát vám všem děkujeme za neuvěřitelně rychlý zájem o náš tábor. Kromě toho, že nás to udělalo nesmírně šťastnými, že je o tábor takový zájem, tak nás to také motivuje do plánování a organizování více akcí. 🙂

Bohužel kapacita se 15.1. zcela naplnila a tudíž je možné se přihlásit jen již do listu náhradníků. Tedy v případě, že dojde k odhlášení jednoho z účastníků, ozveme se vám s nabídkou, zda jej nechcete nahradit. 

Proto, aby vám ani příště neutekla možnost přihlásit se na tábor, sledujte naše sociální sítě, kde včas o spuštění přihlášek informujeme.

Těšíme se na vás!

Vaše Táborujeme.cz

 

29.6. - 6.7. 2024

DATUM

5500,-

CENA

RS Svatý Štěpán

MÍSTO

Kapacita ze 100% naplněna

TÉMATIKA

Letošní téma: Survivor

Každoročně pořádáme letní tábor pro děti od 6 do 15 let, který se nachází v krásném lesním prostředí u břehu Štěpánského rybníka nedaleko obce Cheznovice. Mladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, starší pak ve čtyřlůžkových chatkách. 

Je připravený zajímavý program na motivy Trosečníka, který uvízne na kouzelném ostrově.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Cena

V ceně 5500,- je zahrnuto

Ubytování

Jako každý rok zamíříme do RS Svatý Štěpán, který nám dlouhodobě vychází vstříc s našimi požadavky, nabízí krásné prostředí poblíž rybníka a lesního okolí a ve svém arálu má rozmanité možnosti pro aktivity s dětmi, které rádi využíváme.

Strava

Samozřejmostí je pro nás zajištění kvalitní stravy, kterou poskytujeme 5x denně vč. pitného režimu.

 

Odborný dohled

Máme mezi sebou zkušené pedagogy, kterí poskytnou profesionální přístup a dohled jak z pedagogického, tak zdravotního hlediska. Vychováváme taktéž vlastní instruktory a praktikanty, kteří jsou skvělými příklady toho, co tábor může děti naučit.

 

Program

Od doby kdy tábor skončí do doby, kdy znovu začne se snažíme neustále pracovat. na nových hrách, programech. a cestách, jak pro děti vymyslet nezapomenutelný zážitek. V rámci ceny je taktéž celodenní program s hrami, soutěžemi, výlety a další zábavné aktivity.

 

Podívejte se jak to u nás vypadalo na minulých táborech.

Každoročně píšeme blog z každého dne, abyste byli v obraze toho co se děje. Přečtěte si některé z dní z minulých táborů. Pomůže vám to v představě, jak to s námi vypadá…

7. Den – Mamma Mia! Poslední den plný ABBY

7. Den – Mamma Mia! Poslední den plný ABBY

Hudba, koktejly a tanec. Tak nějak bychom mohli popsat náš zakončovací táborový den. Stejně jako Donna jsme si dopoledne vyrobili své vlastní deníky jako vzpomínku na tábor a zapsali si do něj ty největší zážitky. Sofii jsme pomohli najít jejího ztraceného tatínka...

číst více
6. Den – Z říše divů do lesa k Shrekově bažině

6. Den – Z říše divů do lesa k Shrekově bažině

Další ráno a svit sluníčka doprovodil Shrek, který pomohl vedoucím se vzbuzením dětí. Po rozcvičce a snídani Shreka nejvíce zajímalo, jaký tým je nejsilnější, proto dětem uspořádal velký turnaj v přetahování lanem. Poté co Shrek zjistil jaký tým je nejsilnější,...

číst více
5. Den – Prozkoumáváme s Alenkou říši divů!

5. Den – Prozkoumáváme s Alenkou říši divů!

Magická hudba se rozehrála a na chodbě se ozvaly zvuky kroků dvou královen. Srdcová a Bílá královna z říše divů nás dnes vzbudily a provázely nás celým dnem. Po snídaní se dokonce objevila i Alenka a Kloboučník! Jeden z prvních úkolů, které královny dětem zadaly, bylo...

číst více

Sponzoři

Již brzy uvedeme naše partnery projektu…

Byli jste s námi v minulosti na táboře a chtete se podělit o zkušenost s ostatními? Napište nám vaše dojmy a pomožte ostatním se rozhodnout.